27 Gusht 2018, 18:50

Published video / Albanian singer's father is caught urinating on the street

Publikohet video/ Babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar në rrugë

XING

Publikohet video/ Babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar

Prindërit e këngëtares së njohur të hiteve "Shine ya light", "Body on me" etj, Rita Orës, janë mjaft aktivë në profilet e tyre në Instagram, ku kanë mbledhur një numër të madh ndjekësish.

Publikohet video/ Babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar

Pak më parë, mamaja e Ritës, Vera, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të bashkëshortit, teksa shijonin bukurinë e bregdetit të Dubrovnikut.

Publikohet video/ Babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar

Në një moment babai i Ritës është shfaqur duke urinuar në natyrë dhe Vera nuk ka vonuar ta filmojë atë, për ta publikuar më pas videon në Instastoryn e saj.

Publikohet video/ Babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar