5 Prill 2022, 14:31

Quarrel in Fier / Two young women are beaten with fists and kicks, the police intervene

Sherr në Fier/ Dy të reja rrihen me grushte dhe shkelma, ndërhyn policia

XING

Sherr në Fier/ Dy të reja rrihen me grushte dhe shkelma, ndërhyn

Një sherr ka ndodhur në qytetin e Fierit. Raportohet se një vajzë 19-vjeçare është konfliktuar me një tjetër 16-vjeçe.

Konflikti ka avancuar në përdorimin e forcës, ku 19-vjeçarja ka rrahur dhe kanosur gjimnazisten 16-vjeçare.

Është dashur ndërhyrja e policisë që të shuhet sherri mes dy vajzave. Në përfundim policia ka vënë nën hetim 19-vjeçaren.

Burimi: abcnews.al