8 Gusht 2019, 18:26

"Do you remember?", With only a few photos Arbana brings the past to us

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

XING

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

Vetëm para disa ditësh moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku, Arbana Osmani iu dha fund pushime në Marok ku shijoi disa ditë të mira.

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

Tani me plot energji ajo i është rikthyer sërish jetës para pushimeve dhe kjo jetë ka vetëm një kryefjalë : punë. Momentalisht Arbana ndodhet në Shkodër ku ka nisur xhirimet për projektin e rradhës. Pjesë e këtij projekti janë dhe Eduart Grishaj së bashku me aktoren Ema Andrea dhe Enxhi Cuku që do të marrin pjesë në këtë produksion.

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

Siç na tregon story i Arbanës, ky udhëtim pune në Theth përvec lodhjes përfshin po ashtu momente të këndshme dhe nostalgjike gjithashtu. Moderatorja ka ndarë në InstaStoryn e saj një foto të një karameleje Zana, të cilat dikur kanë qenë shumë të preferuara dhe shkruan “Kush i kujton?”.

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

Më vonë ka postuar një foto tjetër të një radioje të vjetër dhe pyet “Po këtë?” . Mesa duket Thethi ngacmoi kujtesen e Arbanës duke e bërë nostalgjike për të kaluarën.

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto

'Po ju i kujtoni?', Arbana na bëri nostalgjik me këto foto