5 Prill 2022, 14:29

Remember the sexy girl who sang with Getoar? Here's what she does today

E mbani mend vajzën seksi që këndonte me Getoarin? Ja çfarë bën ajo sot

XING

E mbani mend vajzën seksi që këndonte me Getoarin? Ja

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën hit të vitit 2005 "Ai është i trent" i cili erdhi në bashkëpunim mes Tingullit Trent dhe këngëtares Fatime Kosumi.

E mbani mend vajzën seksi që këndonte me Getoarin? Ja

Sot ajo ka ndryshuar shumë që nga pamja brune dhe deri te muzika që bën.

E mbani mend vajzën seksi që këndonte me Getoarin? Ja

Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, Fatimja tregoi se jeton në Berlin, ku ushtron edhe këngën. Ajo madje rrëfeu edhe një histori që i kishte ndodhur në një parukeri në Kosovë.

E mbani mend vajzën seksi që këndonte me Getoarin? Ja

“Hip-hopi nuk është bota jem primare, në aspektin artistik ku unë mund ti jap asaj. Disa artista e dinë menjëherë se çfarë është gjuha e tyre muzikore, kështu ndodhi edhe me mua. Mua nuk më vjen keq kur ma kujtojnë këtë këngën. Është fakt që ka qenë kënga ime më e suksesshme. Mua më ka gëzuar tepër ky projekt. Më vjen me qesh. Para 1 viti në Kosovë isha te parukieri dhe më tha kur qesha këta dhëmbë po i njoh, mos je ti ajo me Tingullin Trent. Edhe i thashë që jam unë".