15 Gusht 2019, 20:39

Rihanna introduces billionaire boyfriend to family, details from dating

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

XING

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Prej dy vitesh këngëtarja me famë botërore, Rihanna është e lidhur me miliarderin arab, Hassan Jameel. Lidhja e tyre duket se është bërë serioze pasi Rihanna e ka takuar Hassanin me familjen. 

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Familja e Rihannës dhe çifti darkuan në një restorant në Santa Monica. Rihanna e prezantoi Hassanin me mamanë e saj dhe një prej vëllezërve.

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Mediat e huaja kanë zbuluar gjithashtu detaje nga takimi. Çifti janë parë duke u puthur gjatë darkës. Ata kanë porositur specialitetet e restorantit, prodhime deti dhe biftek, verë dhe koktejle. 

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna ishte veshur me një fustan bezhë të gjerë me një togzë në mes dhe taka në po të njëjtën ngjyrë.

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi

Rihanna prezanton të dashurin miliarder me familjen, detajet nga takimi