6 Maj 2019, 23:14

Rita Ora is undone in front of the camera, her mother makes the epic commentary

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

XING

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora është sot e ftuar në eventin madhështor të "Met Gala" dhe fansat po e presin me padurimin paraqitjen e saj dhe veshjen që ka zgjedhur duke qenë se ky event karakterizohet nga fustanet e veçantë dhe ekstravagantë.

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Pak më parë Rita ka postuar një video duke u bërë gati për "Met Gala", por shfaqet ezhveshur teksa kërcen.

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Në sy ka rënë komenti i mamasë së saj, Verës e cila i shkruan: "Hahaha ti je e çmendur".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik

Rita Ora zhvishet komplet para kamerës, e ëma i bën komentin epik