5 Gusht 2018, 23:06

Roaring on the back of Francesca Jaca, who has left the mark on the model

E nxira në të pasmet e Françeska Jaçes, ja kush ia kishte lënë shenjë modeles

XING

E nxira në të pasmet e Françeska Jaçes, ja kush ia

Françeska Jaçe, ish-banorja e "Big Brother" dhe modelja e shumë komentuar në media për jetën private dhe pozat provokuese, tërhoqi të gjithë vëmendjen mbrëmjen e djeshme me një foto nga pushimet. Françeska shfaqej duke pozuar me bikini teksa në sy binin të pasmet e saj bombastike.

E nxira në të pasmet e Françeska Jaçes, ja kush ia

Mirëpo ndjekësit menjëherë vunë re shenjën që dukej si e nxirë në të pasmet e modeles dhe nisën të komentonin duke e pyetur se kush ja ka lënë shenjën. 

E nxira në të pasmet e Françeska Jaçes, ja kush ia

Përgjigjen Françeska e ka dhënë sot duke postuar të njëjtën foto e duke shkruar se ai është nishan dhe jo e nxirë siç u aludua. "Qe ta kuptoni eshte nishan shenja aty te gjithe ju qe aluduat i bie te jem e kafshuar gjithe jeten ne te njejtin vend", shkruan modelja.

E nxira në të pasmet e Françeska Jaçes, ja kush ia