5 Maj 2019, 19:41

Robert Berisha reveals the shocking reason why he did not attend Tian's birthday

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në ditëlindjen e Tianit

XING

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Pak ditë më parë djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani festoi ditëlindjen e në këtë 2-vjetor vogëlushit i përgatitën një festë përrallore ku ishin të ftuar familjarë e miq.

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Mirëpo mes tyre mungonte vëllai i Patrisit, Roberti i cili nuk i ka marrëdhëniet mirë me Tunën, por kjo nuk ishte arsyeja pse ai mungoi në festë.

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

I ftuar në emisionin "1 kafe prej shpisë", Roberti ka treguar se ditën kur do festohej ditëlindja e Tianit ai ndodhej në Ulqin për një event. Më pas këngëtari është rikthyer në Prishtinë pasi babai i tij do operohej në zemër.

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

"Isha në Ulqin dhe gjysmë ore para se të fillonte organizimi që po mbahej atje, mësova që babi do operohej në zemër dhe u nisa menjëherë. Për 2 orë e 10 minuta kam arritur në Prishtinë. Prandaj nuk shkova dot në ditëlindje", u shpreh Roberti.

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në

Robert Berisha zbulon arsyen shokuese pse nuk mori pjesë në