21 Gusht 2018, 23:17

Ronaldo posts the picture with the family, but everyone is crazy about this detail

Ronaldo poston foton me familjen, por të gjithë po i çmend ky detaj

XING

Ronaldo poston foton me familjen, por të gjithë po i çmend ky

Cristiano Ronaldo ka qenë i shumë komentuar së fundmi për kalimin e tij me skuadrën e Juventusit. Tanimë futbollisti ka mësuar edhe italisht dhe në çdo postim të tij përshkrimi është në këtë gjuhë. Në foton e fundit, Ronaldo shfaqet me Georginën dhe katër fëmijët në vilën luksoze në Torino.

Ronaldo poston foton me familjen, por të gjithë po i çmend ky

Të gjithë shfaqen të veshur me fanellën e Juventusit teksa Ronaldo shkruan: "Familja bardhezi". Mirëpo fansat po çmenden pas një detaji mbi foton. Brenda 10 minutave, foto ka marrë 1 milion pëlqime ndërsa pas 3 orëve ka arritur 5 milion.

Ronaldo poston foton me familjen, por të gjithë po i çmend ky