16 Gusht 2018, 15:28

Ronela Hajati flies to fans, catches her with a photo shoot

Ronela Hajati flliqet para fansave, e kapin me fotoshop

XING

Ronela Hajati flliqet para fansave, e kapin me fotoshop

Ronela Hajati ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit, si nga pushimet, ashtu edhe fotot nga setet fotografike ku shfaqet si gjithmonë. ekstravagante, moderne dhe super seksi. 

Ronela Hajati flliqet para fansave, e kapin me fotoshop

Pas këtyre imazheve, Ronela ka realizuar edhe disa të tjera, por këtë herë veshur thjesht, rehatshëm, me pak grim duke u shfaqur shumë natyrale. 

Ronela Hajati flliqet para fansave, e kapin me fotoshop

Mirëpo pikërisht tek kjo foto, fansat kanë vënë re fotoshopin tek dora e Ronelës e kjo ka nxitur komente të shumta. Madje Ronela e ka pranuar edhe vetë duke u shprehur: "E kam hequr me fotoshop se nuk më pëlqente si dorë".

Ronela Hajati flliqet para fansave, e kapin me fotoshop