11 Gusht 2018, 15:13

Rooting / Boy Blames Farewell Parents, Sister, Brother Kill Ridvan (Video)

Video rrënqethëse/ Djali i jep lamtumirën prindërve, motrës, vëllait që ja vrau Ridvani

XING

Video rrënqethëse/ Djali i jep lamtumirën prindërve,

Mes lotëve e ulërimave, të afërmit e familjarëve Zykaj kanë varrosur 8 arkivolet me anëtarët e 3 familjeve që u vranë ditën e djeshme me breshëri automatiku nga Ridvan Zykaj. Kësaj masakre i shpëtuan vetëm 3 djem të familjes Zykaj të cilët në momentin e ngjarjes nuk ndodheshin në shtëpi.

Video rrënqethëse/ Djali i jep lamtumirën prindërve,

Rrënqethës është momenti kur djali i vetëm i mbijetuar nga shtëpia ku Ridvani vrau Besimin, Vasilikën Zykaj, Sarën, 17 vjeç, Ledjonin, 6 vjeç, i jep atyre lamtumirën mes lotëve dhe dhimbjes teksa arkivolet futeshin në dhe. Disa familjarë shihen duke u munduar ta qetësojnë.

Video rrënqethëse/ Djali i jep lamtumirën prindërve,

Albi i dha lamtumirën, prindëve, vëllait, motrës, xhaxhait e gjyshërve.

Ndiqeni momentin në videon e mëposhtme të Ora News.