4 Gusht 2018, 20:21

Saddened / They were seriously injured by car, so the couple were coming to Tirana

E trishtë/ U aksidentuan rëndë me makinë, ja pse çifti po vinin në Tiranë

XING

E trishtë/ U aksidentuan rëndë me makinë, ja pse

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në autostradën Levan-Tepelenë ku një çifti të fejuarish iu doli makina nga rruga në vendin e quajtur Selisht Mallakastër. Drejtuesi i mjetit Samir Muçaj, 31 vjeç është plagosur rëndë ndërsa partnerja e tij ka marrë plagë të lehta.

Dyshohet se i riu ka qenë i lodhur nga rruga pasi ata vinin nga Greqia dhe ka humbur përqëndrimin duke humbur kështu edhe kontrollin e automjetit. 

Çifti po vinin për në Tiranë dhe siç raporton "Gazeta Express", ata kishin një dasmë. 

E trishtë/ U aksidentuan rëndë me makinë, ja pse