17 Janar 2022, 10:42

Sara and Dj PM start the holidays, it is revealed where the couple is

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

XING

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

Sara dhe Dj PM janë çift i krijuar në “Big Brother VIP”. Tashmë dyshja nuk janë më pjesë e shtëpisë, por marrëdhënia e tyre vazhdon jashtë ku po e njohin njëri-tjetrin më shumë.

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

Postimet në rrjete sociale lënë të kuptohet se gjithçka po shkon për bukuri mes çiftit. Së fundmi dyshja kanë udhëtuar për në Bogë.

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

Sara ka publikuar në Instastory një video krah Pajtimit, ndërsa më pas video në dëborë, ose afër zjarrit.

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti

Sara dhe Dj PM nisin pushimet, zbulohet ku ndodhet çifti