11 Gusht 2018, 15:54

Sara and Ledioni marry today, why Arbana Osmani does not go to the wedding

Sot martohen Sara e Ledioni, pse Arbana Osmani nuk shkon në dasmë

XING

Sot martohen Sara e Ledioni, pse Arbana Osmani nuk shkon në dasmë

Çifti shumë i dashur për publikun e ndër më të komentuarit në media e rrjete sociale, Ledion Liço dhe Sara Hoxha mbajnë sot në Como të Italisë dasmën e shumëpritur. Të ftuarit kanë mbërritur në hotelin luksoz ku do të mbahet dasma e mes tyre janë emra të njohur, bashkëpunëtor të çiftit, moderatorë e këngëtarë.

Mirëpo sipas "Blitz.al" mes të ftuarve nuk ndodhet Arbana Osmani. Burimet të "Blitz.al" bëjnë të ditur se Arbana është parë sot në mesditë në Tiranë, pranë shtëpisë së saj. 

Gjithashtu "Blitz.al" ka mësuar se avioni i fundit për në Milano (ndalesa e domosdoshme tranzit për të shkuar në Komo), nisej në 16:00, ç'ka hedh dyshimet se Arbana nuk do të jetë prezente në dasmën e vitit, teksa arsyeja i ka bërë të gjithë kurioz.