30 Gusht 2018, 13:17

Sara Hoxha publishes for the first time photos from the wedding, the day will come to you

Sara Hoxha publikon për herë të parë foto nga dasma, do t'ju ëmbëlsohet dita

XING

Sara Hoxha publikon për herë të parë foto nga dasma, do

Më datën 11 gusht të këtij viti Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre me një ceremoni madhështore në liqenin Como të Italisë.

Sara Hoxha publikon për herë të parë foto nga dasma, do

Megjithëse u treguan diskret, në media arritën të publikoheshin disa pamje nga dasma dhe foto ku Sara ishte e veshur nuse.

Sara Hoxha publikon për herë të parë foto nga dasma, do

Ditën e sotme, ajo ka vendosur të publikojë vetë për herë të parë një foto nga dasma madhështore e saj dhe Ledionit. Sara ka vendosur në foton e profilit një pozë me shpinë të çiftit të sapomartuar, të cilët janë duke u puthur e duke qeshur.

Sara Hoxha publikon për herë të parë foto nga dasma, do