8 Qershor 2023, 15:53

Sara Hoxha shares her wedding plans with Ledrin: It was very difficult to organize...

Sara Hoxha tregon planet e dasmës me Ledrin: Ishte shumë e vështirë për të organizuar...

XING

Sara Hoxha tregon planet e dasmës me Ledrin: Ishte shumë e

E ftuar në emisionin “Pardon My French”, Sara Hoxha ka folur për takimin e parë me Ledrin dhe detaje për fillimet e tyre.

Sara tregoi se do të ketë një fëmijë të dytë dhe gjithashtu zbuloi detaje për dasmën.

"Pas promovimit të albumit ishte diçka shumë e vështirë për të organizuar se si do ulen njerëzit, aty i thashë Ledrit që njëherë për njëherë as nuk e kemi në plan nuk e di", tha Sara.

Po me qejf e ke të jesh dhe të vishesh si nuse?

"Po tani qejf kam, por kam më shumë qejf të jem e ftuar diku sesa…", u përgjigj ajo.