3 Gusht 2018, 15:32

Scandal at the concert of Albanian rapper, he interrupts the song after heavy sights

Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën pas pamjeve të rënda

XING

Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën

Reperi shqiptar i hitit "Kriminell" është përfshirë në një ngjarje të pakëndshme mbrëmjen e djeshme në një nga koncertet e tij. Bëhet fjalë për reperin Azet, i cili ka qenë duke performuar në një club nate në Gjakovë në momentin që ka nisur një sherr mes dy klientëve.

Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën

Në një video që është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet social , shihet reperi teksa performon ndërkohë që dy persona sulmojnë njëri-tjetrin. Siç kanë treguar të pranishmit për ‘Insajder’ sherri ka qenë shumë i madh dhe për ketë arsye reperit i është dashur të ndërpres performancës.

Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën

Ata tregojnë që gjithçka ka marr fund shpejt dhe nuk ka pasur të lënduar. Ndërkohë që Azet ka pasur mundësi të vazhdojë performancën e tij