16 Gusht 2018, 00:22

Scandal: Turkish actor who laughs girls gets out of intimate video with lover

Skandal: Aktorit turk që çmendi vajzat i del video intime me dashnoren

XING

Skandal: Aktorit turk që çmendi vajzat i del video intime me

Për aktorin e "Savasci", Berk Oktay nuk kanë të ndaluar skandalet së fundmi. Vetëm pak ditë më parë bashkëshortes së tij i hackuan Instagramin dhe i postuan fotot lakuriq të aktorit që bën xhiron e rrjeteve sociale.

Skandal: Aktorit turk që çmendi vajzat i del video intime me

Por hackerat nuk janë ndalur dhe pasi Instagrami u hap sërish, ata kanë postuar një video ku Berk Oktay shfaqet duke kërcyer lakuriq me një vajzë që sipas hackerave ka qenë e martuar dhe e ka lënë burrin për para.

Skandal: Aktorit turk që çmendi vajzat i del video intime me

Aktori është i martuar me Merve Sarapcioglu që prej vitit 2016. Berk e mbylli Instagramin pas këtij incidenti. Ai është një prej aktorëve turq më të pëlqyer nga femrat.

Skandal: Aktorit turk që çmendi vajzat i del video intime me

Skandal: Aktorit turk që çmendi vajzat i del video intime me