3 Gusht 2018, 18:54

Scary similarity: World renowned model of Armela BB's sozi

Ngjashmëri e frikshme: Modelja me famë botërore sozi e Armelës së BB

XING

Ngjashmëri e frikshme: Modelja me famë botërore sozi e

Teksa shumë prej ish-banoreve të "Big Brother" janë distancuar nga jeta publike, Armela Hyseni vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara që prej hyrjes së saj në "Big Brother 9". Jo vetëm jeta private, por edhe fotot që Armela poston në Instagram tërheqin shumë vëmendjen dhe publiku ka gjithnjë interes për bukuroshen brune.

Ngjashmëri e frikshme: Modelja me famë botërore sozi e

Këtë herë Armelës i është gjetur sozia. "Intv.al" ka zbuluar se modelja shqiptare ngjan shumë me modelen me banim në Los Angeles, Ariana Sayani. Armela dhe Ariana ngjajnë shumë me njëra tjetrën dhe për më shumë, të dyja janë modele.

Ngjashmëri e frikshme: Modelja me famë botërore sozi e

Ngjashmëri e frikshme: Modelja me famë botërore sozi e