15 Gusht 2019, 22:52

See what Ronaldo and Georgina do at home in the late hours (Video)

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi në orët e vona (Video)

XING

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në media dhe jeta e tyre private është gjithnjë në fokus.

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Këtë herë ka qenë vetë Cristiano që na ka zbuluar nga jeta e tij private me një video ku tregon çfarë i bën Georgina në orët e vona.

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Në videon e postuar në Instagram Georgina shfaqet duke masazhuar këmbët e futbollistit i cili qëndron i shtrirë dhe sheh një ndeshje futbolli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

"Koha e rigjenerimit", shkruan Ronaldo krah videos që është parë miliona herë.

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi

Shihni ç'bëjnë Ronaldo dhe Georgina në shtëpi