25 Qershor 2023, 14:22

Serious in Krujë/ Two brothers rape and hit the 41-year-old with a hammer

E rëndë në Krujë/ Dy vëllezër dhunojnë dhe godasin 41-vjeçarin me çekiç

XING

E rëndë në Krujë/ Dy vëllezër dhunojnë dhe

Dy vëllezër kanë dhunuar me sende të forta një person tjetër në zonën e Thumanës.

Policia thotë se sherri ka nisur për motive të dobëta, ku njëri prej vëllezërve është kapur në flagrancë, kurse tjetri është shpallur në kërkim.

Personi, i cili u qëllua me çekic, është transportuar në spital dhe po mbahet nën kujdes të mjekëve.

Burimi: Abc News