15 Qershor 2023, 16:35

Serious in Tirana/ the 49-year-old physically abuses his wife and minor child

E rëndë në Tiranë/ 49 vjeçari dhunon fizikisht bashkëshorten dhe fëmijën e mitur

XING

E rëndë në Tiranë/ 49 vjeçari dhunon fizikisht

Një 49 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet për dhunë në familje.

Sipas policisë ky shtetas ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe fëmijës së tyre të mitur.

Ndalimi i tij është bërë nga efektivët e komisariatit Nr. 3 në Tiranë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan 49 vjeçarin, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe fëmijës së tyre të mitur”, thuhet në njoftimin e policisë.

Burimi: Abc News