10 Qershor 2023, 21:11

Serious in Tirana/ Two citizens clash, the pregnant wife of one of them ends up in the hospital

E rëndë në Tiranë/ Konfliktohen dy shtetas, përfundon në spital bashkëshortja shtatzanë e njërit prej tyre

XING

E rëndë në Tiranë/ Konfliktohen dy shtetas, përfundon

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2023, rreth orës 19:00, në Unazë të Re, janë konfliktuar dy shtetas të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu ka shkuar në spital për kontroll mjekësor bashkëshortja e një prej shtetasve (shtatzanë) e cila ka qenë e pranishme gjatë konfliktit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Burimi: Abc News