10 Gusht 2019, 13:20

Seriously does this? Nicki Minaj openly copies Ena and is the third time she does

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është hera e tretë që e bën

XING

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Enca duket se është kthyer në frymëzim për reperen me famë botërore, Nicki Minaj. Kjo e fundit kopjoi fillimisht idenë e Encës në klipin "Kujt po i han". Nicki u shfaq duke lëvizur e kënduar brenda një portreti në klipin "Woman like me", ashtu si edhe Enca.

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Herën e dytë, Nicki e kopjoi Encën duke realizuar një set fotografik si ajo mes luleve rozë e lejla dhe e veshur me fustan tyli. Një set të tillë fotografik Enca e kishte realizuar para Nickit, për këngën "Balad".

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Dhe hera e tretë ka ndodhur sot. Ne të Xing.al vumë re se në foton e fundit të postuar në Instagram ku shfaqet krah reperes Megan Thee Stallion, Nicki Minaj shfaqet e veshur si Enca në klipin "Jealous".

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Ishte e para Enca ajo që solli sivjet trendin e printeve zebër me jeshile fosforeshente e mesa duket me stilin e saj këngëtarja shqiptare ka frymëzuar edhe reperen amerikane./Xing.al

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është

Seriozisht e ka kjo? Nicki Minaj kopjon hapur Encën dhe është