25 Gusht 2018, 17:41

Shaking the back of the balcony, the Albanian singer curbs passers-by on the street

Tund të pasmet në ballkon, këngëtarja shqiptare huton kalimtarët në rrugë

XING

Tund të pasmet në ballkon, këngëtarja shqiptare huton

Këngëtarja e hiteve "I'm a mess", "I got you", "Self control" etj, Bebe Rexha, është një prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit, e cila jo rrallëherë tërheq vëmendjen me postimet e saj në Instagram.

Tund të pasmet në ballkon, këngëtarja shqiptare huton

Së fundmi, këngëtarja është shfaqur në ballkonin e një ndërtese në Toronto të Italisë, e veshur me një fustan të shkurtër të kuq.

Tund të pasmet në ballkon, këngëtarja shqiptare huton

Teksa dëgjonte tinguj latinë, mikesha e saj e ka shtyrë Beben të kërcente me muzikën që dëgjonte ndërsa ajo e filmonte. Bebe nuk ka ngurruar dhe ka filluar të tundë të pasmet në ballkon, veprim i cili me siguri i ka hutuar kalimtarët në rrugë.

 

Feeling good in Toronto 💃🏼 *peep the Minnie Mouse pajamas*

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Tund të pasmet në ballkon, këngëtarja shqiptare huton