3 Mars 2022, 12:14

New chances in our lives, Mary discovers how the new moon will affect each horoscope sign

Shanse të reja në jetën tonë, Meri zbulon si do ndikojë Hëna e re tek secila shenjë horoskopi

XING

Shanse të reja në jetën tonë, Meri zbulon si do ndikojë

Hena e re ne Peshk na therret ne nje cikel te ri shansesh ne jeten tone
Hene Romantike qe sjell endrra te reja dhe Shpresa te reja. Nen ndikimin e Jupiterit ne Peshk mund te sjelle dhe ndjeshmeri me te madhe se zakonisht dhe emocione me te forta. Meqe hena e re ndodh ne diten e Merkurit mund te na sjelle edhe nie cikel te ri vetnjohje. Marsi, Aferdita dhe Plutoni do sjellin materializimin e endrrave dhe qellimeve ne kete fillim te ri. Do kemi edhe Apokalipsin e energjive te fshehta e te errta, qe ndikojne dhe ne nuk po i kuptojme dot.

Dashi
Do dilni nga nje faze e fshehte dhe e paqarte ne jeten tuaj qe lidhet me punen dhe jeten personale. Nje ndikim negativ nga nje femer qe kerkon t'ju prish pune do zbulohet se shpejti.

Demi
Tani do beni te qarta qellimet tuaja dhe kjo duhet bere me kujdes nga ana juaj qe te keni mundesine te mos humbisni shume. Jeni ne nje dite kufi.

Binjaket
Tashme jeni me te ndjeshem dhe do kerkoni nje mbeshtetje shpirterore dhe ndikimin e nje femre te fuqishme ne jeten tuaj personale e cila mund t'ju cliroj nga konfuzioni qe ju ka kapur.

Gaforrja
Nje udhetim nuk do jete aq i lehte por duhet ta ndermerrni pasi do ju coj ne nje vend ku mund te keni nje fillim te ri. Po keshtu nje njohje e re ne jeten personale keto dite do jete interesante.

Luani
Nga sot clirohet nje bllokim ne aspektin ekonomik i cili ju ishte bere shume i rendese dhe nuk po ju jepte as edhe nje kenaqesi. Dikush qe ju pengonte do zbulohet.

Virgjeresha
Papritur perdja qe ju kishte zene syte dhe pamjen do largohet dhe do filloni te kuptoni si nje pazell shkalle shkalle cfare apokalisi do keni ne jeten tuaj ne lidhje me njerezit qe ju rrethojne.

Peshorja
Per ju kjo periudhe perkon me nje rruge te re dhe nje menyre te re te ushtrimit te profesionit tuaj apo clirimit nga problemet dhe pengesat e panumerta qe keni pasur.

Akrepi
Jeni nje nga shenjat qe futeni ne fazen me romantike dhe erotike ne jeten tuaj. Tashme do zbuloni te vertetat e fshehura pasionet e pazbuluara por me shume do zbuloni se cfare ndjejne te tjeret per ju.

Shigjetari
Shtepia juaj ka mbartur nje bllokim dhe nje energji te keqe kete periudhe dhe tashme do keni mundesine te zbuloni burrimin e ketij negativiteti dhe te beni nje ndryshim drastik.

Bricjapi
Rrethanat e krijuara do ju kujtojne se mund te futeni ne nje situate lufte por qe e keni te sigurte qe mund te fitoni dhe ky eshte momenti vendimtar per ta bere kete.

Ujori
Do zbuloni nje prapaskene ne lidhje me ceshtjet ekonomike dhe nje sulm te fshehte ne drejtimin tuaj qe mund te jete organizuar nga nje mendje e erret ose nga nje partnere ne biznes.

Peshqit
Hena e re ne shenjen tuaj ju bene me te qarte ne lidhje me ndjenjat dhe me te ndjeshem. Nderkohe mund te shfrytezoni njerezit qe jane te vendosur te ecin perpra dhe te beheni bashke me ta.