1 Gusht 2018, 15:52

She kept secret, the famous pregnant singer at the age of 37

E mbajti të fshehtë, këngëtarja e njohur shtatzënë në moshën 37-vjeçare

XING

E mbajti të fshehtë, këngëtarja e njohur shtatzënë

Këngëtarja e njohur e hitit "Hurt" është padyshim një ndër më të dashurat për publikun. Christina Aguilera ka marrë vëmendjen e mediave të huaja orët e fundit, pasi po përflitet se ajo është në pritje të një fëmije.

E mbajti të fshehtë, këngëtarja e njohur shtatzënë

Siç dihet 37-vjeçarja është nënë e dy fëmijëve një djali dhe një vajze, mirëpo mendohet se ajo është shtatzënë dhe shumë shpejt do të sjell në jetë fëmijën e 3.

E mbajti të fshehtë, këngëtarja e njohur shtatzënë

Dyshimet e para kanë filluar nga daljet publike, pasi ajo është parë mbipeshë dhe me barkun e rrumbullakosur dhe është munduar që ta mbulojë atë me veshje të gjëra. Ndër të tjera është mësuar se Christina ka hequr dorë nga alkooli dhe mundohet që të kujdeset për veten 

E mbajti të fshehtë, këngëtarja e njohur shtatzënë

Mirëpo burime pranë çiftit të njohur kanë treguar se Christina nuk ka shtuar në peshë nga ushqimi, por ajo dhe Matt janë në pritje të fëmijës së dytë, pasi siç dihet djali 10-vjeçar Max Liron Bratman vejnë nga martesa e parë e Christinas me Jordan Bratma.

E mbajti të fshehtë, këngëtarja e njohur shtatzënë