3 Gusht 2018, 10:29

She tattooed the name of her beloved in-country, Morena makes a drastic decision for her

Pasi bëri tatuazh emrin e ish të dashurit në vendin intim, Morena merr vendimin drastik

XING

Pasi bëri tatuazh emrin e ish të dashurit në vendin intim, Morena

Pak muaj më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi se këngëtarja Morena Taraku ishte në një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhan. Ata shfaqeshin shumë të dashuruar dhe madje bënë edhe emrat e njëri-tjetrit tatuazh në trup. Megjithatë lidhja e tyre përfundoi shumë shpejt, dhe ndarja bëri bujë në të gjitha mediat.

Pasi bëri tatuazh emrin e ish të dashurit në vendin intim, Morena

Por pak javë pas ndarjes duket se Morena ka marr një vendim për tatuazhin ku kishte shkruar emrin e Sashës. Siç duket këngëtarja ka vendosur ta  fshi ose  ta mbulojë atë pasi në fotot që ka publikuar së fundmi tatuazhi nuk shfaqet më.

Pasi bëri tatuazh emrin e ish të dashurit në vendin intim, Morena

Ndërkohë Morena nuk ka komentuar asgjë për ndarjen me miliarderin dhe ka vazhduar projektet e saj muzikor. Kënga 'Femrat' ka qenë një sukses i vërtet dhe u kthye në hit brenda pak ditësh.

Pasi bëri tatuazh emrin e ish të dashurit në vendin intim, Morena