9 Gusht 2018, 16:22

She took pictures of her bikini, Alesia Bami forgets to be depicted in the intimate part

Postoi foto me bikini, Alesia Bami harron të depilohet në pjesën intime

XING

Postoi foto me bikini, Alesia Bami harron të depilohet në pjesën

Balerina e emisionit "Stop" dhe modelja Alesia Bami është një nga vajzat shqiptare më të komentuara në rrjete sociale ku çdo e re rreth saj përbën interes për publikun.

Postoi foto me bikini, Alesia Bami harron të depilohet në pjesën

Gjithashtu Alesia është edhe ndër më të ndjekurat në Instagram, aty ku këtë verë i ka çmendur të gjithë me fotot me bikini ku tregon format bombastike.

Postoi foto me bikini, Alesia Bami harron të depilohet në pjesën

Por në një nga postimet, Alesia nuk është treguar e kujdesshme. "Intv.al" ka ruajtur këtë foto të modeles ku shihet se ajo ka harruar të depilojë pjesën intime dhe qimet janë të dukshme.

Postoi foto me bikini, Alesia Bami harron të depilohet në pjesën