28 Gusht 2018, 18:11

She was caught in Top Channel, Arjola Shehu speaks for the first time on the move

U kap mat në Top Channel, Arjola Shehu flet për herë të parë për lëvizjen

XING

U kap mat në Top Channel, Arjola Shehu flet për herë të

Ditën e sotme u përhap lajmi se moderatorja e njohur e Tv Klan, Arjola Shehu, do të lëvizë këtë sezon të ri në Top Channel. Megjithëse i mohoi këto lajme, ajo u kap mat ditën e djeshme në ambjentet e 'Top Channel' dhe të gjithë dyshuan se po lidh një kontratë të re.

U kap mat në Top Channel, Arjola Shehu flet për herë të

Menjëherë pas publikimit të lajmit, Arjola ka reaguar për herë të parë në profilin e saj në Instagram. Ajo ka publikuar një foto ku shkruan "Ndoshta është thjesht një thashethem."

U kap mat në Top Channel, Arjola Shehu flet për herë të

Me këtë postim, Arjola i ka lënë të gjithë në dyshime se ku do ta shohim sërish këtë sezon të ri.

U kap mat në Top Channel, Arjola Shehu flet për herë të