4 Korrik 2023, 13:37

Sherri me Luizin/ Zhaklin Lekatari i del në krah Ronaldos: Ujku qimen e ndërron...

Sherri me Luizin/ Zhaklin Lekatari i del në krah Ronaldos: Ujku qimen e ndërron...

XING

Sherri me Luizin/ Zhaklin Lekatari i del në krah Ronaldos: Ujku qimen e

Ronaldo Sharka i është përgjigjur përmes një videoje Luizit dhe Kiarës pas sherrit me ta. Ronaldo tha në episodin e parë te “Kepi i Vipave” se ai do ta prezantonte emisionin më mirë se prezantuesja aktuale, Kiara Tito dhe se sipas tij ajo e ka marrë vendin prej Luizit. Kaq është dashur që Luizi të shpërthejë ndaj Ronaldos.

Ronaldo zgjodhi të reagojë me një video të cilën e publikoi në Instagram. Mes të tjerash ai e cilëson Luizin mosmirënjohës.

Në krah i ka dalë edhe Zhaklin Lekatari, e cila komenton: “Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”. 

Sherri me Luizin/ Zhaklin Lekatari i del në krah Ronaldos: Ujku qimen e