10 Janar 2022, 13:20

Sagittarius will find work, Capricorn love, Mary discovers what will happen this week

Shigjetari do gjejë punë, Bricjapi dashurinë, Meri zbulon ç'do ndodhë këtë javë

XING

Shigjetari do gjejë punë, Bricjapi dashurinë, Meri zbulon

Kjo jave hapet me deshiren per tu ndare me te kaluaren apo per te sqaruar lidhjet qe na mbajne akoma ne nje litar force ne te dy anet. A duhet ta leshojme sot litarin? Per ata qe mendojne se jane lodhur mjaftueshem do ishte mire te shkeputeshin nga nje bashkeveprim qe u sjell vetem dhimbje. Dhimbja mund te jetohet sot por neser do ju çlirojë.

Dashi
Nje mundesi e mire te merrni me njerez qe vijne afer jush dhe ju japin kenaqesi. Ata persona qe vazhdojne me filozofine e dashurise dhe rrine larg duhet t'i shmangni

Demi
Hena eshte ne shenjen tuaj dhe ju jep nje mundesi per te rregulluar gjerat dhe shpejt madje. Per kete duhet te mos merreni me nje premtim qe prisni dhe qe nuk do vij sidmos ekonomikisht

Binjaket
Do permbyset edhe dyshimi me i vogel qe ju mund te jeni personi i duhur per te perfaqesuar nje projekt apo nje bisedim. Kemi nje renie nga froni i mundesive. Nje femer ju ndihmon ne prapaskene

Gaforrja
Nje pune qe lidhet me mbehtetjen jashte vendit apo me pritshmerite tuaja per nje enderr do perkundet aq sa mund te zbehet dhe t'ju zhgenjej

Luani
Do ndjeni dramen e nje tradhetie apo te nje humbje ne lidhje me nje ceshtje erotike. Nje pakujdesje nga ana juaj apo nje besim i tepruar do ju kushtoj shume ne lidhje me punen dhe shendetin

Virgjeresha
Nje mundesi e arte per ju te ndryshoni sjellje dhe te kuptoni instiktivisht nga ju vjen e mira dhe mundesia. Keni nje hapesire te re praktikisht me mundesi per ju sidmos edhe me jashte

Peshorja
Do merrni nje garanci shpirteroe aty ku nuk e prisnit dhe nje takim shume interesant ne jeten peronale. Nje plan i madh qe e prisnit me padurim mund t'ju zhgenjej

Akrepi
Hena ne Dem perball jush ju fton te beheni pjese e nje çorbe ku te tjeret mund te fusin duart, por edhe ju ta shijoni. Ne lidhje me qellimet largepamese dhe te rendesishme ne dashuri nuk do ndjeni qartesi dhe dashuri

Shigjetari
Sot mund te zhgenjeheni ne nje marrdhenie familjare qe e mendonit se ju sillte lumturi apo ju gezonte jeten. Por nderkohe mund te gjendeni ne nje pune qe do ju kenaq

Bricjapi
Nje ceshtje personale do jete praktikisht e mire sot dhe me nje dalje apo takim romantik e argetues. Por do keni nje njohje te re e cila do zere vendin e nje pasioni te madh. Nje lajm ju zhgenjen

Ujori
Pritshmerite e medha ne ceshtjet ekonomike nuk do realizohen ne diten e sotme madje do ju dalin shpenzime te paparashikuara e te fryra. Por ne lidhje me familjen do keni nje baze te forte ekonomike dhe nje ndryshim te mire

Peshqit
Jeni ne nje moment ku gjerat i doni konkrete, por situatat i zbukuroni me llafe dhe endrra. Dikush do bjeri ne rrjeten e mundesive tuaja por dike te rendesishem apo nje pune te rendesishme mund ta humbni.