4 Gusht 2018, 13:02

Shokon Real 1, Speaks to Minor Child for Chest and Wind Breast (Video)

Shokon Real 1, i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe të Erës (Video)

XING

Shokon Real 1, i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe

Reperi i njohur shqiptar Real 1 ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave pas postimeve që ka bërë në rrjetet sociale, ku ka bërë një deklaratë për gjoksin e Encës dhe të këngëtares Era Istrefi.

Shokon Real 1, i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe

Në një video në ‘Instastory’, ai i tregonte fansave se ishte i çmendur pas gjoksit të saj. “Ta ha cicën sa dy krytë e mia.”- thoshte ndër të tjera Real 1.

Shokon Real 1, i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe

Mirëpo siç duket fiksimi i tij  ka vazhduar ende dhe ka vendosur që t’ja tregojë dhe një djali të mitur. Ai ka shokuar ndjekësit në Instagram, teksa ka publikuar disa video ku shfaqet me një djalë të vogël dhe dy torta në formën e gjoksit.

Shokon Real 1, i flet djalit të mitur për gjoksin e Encës dhe

Real 1 i kërkon djalit që të zgjedh mes gjoksit të Encës dhe të Erës. Ndërkohë në videot e tjera reperi i tregon djalit sesi ta haj tortën në formë gjoksi.

 

A post shared by @almaiastrg_ on