7 Gusht 2018, 17:29

Shokuse / Educator filmed violating children asleep (Video)

Shokuse/ Edukatorja filmohet duke dhunuar fëmijët teksa flinin gjumë (Video)

XING

Shokuse/ Edukatorja filmohet duke dhunuar fëmijët teksa flinin

Një video shokuese është publikuar së fundmi nga mediat, ku një edukatore kopshti është filmuar teksa ka dhunuar fëmijët ndërkohë që ata flinin gjumë. Ajo është arrestuar menjëherë nga autoritetet dhe siç raportojnë mediat e huaja më shumë se 7 fëmijë janë ankuar më parë tek prindërit se janë goditur në fytyrë dhe janë shkelmuar nga kjo edukatore.

Shokuse/ Edukatorja filmohet duke dhunuar fëmijët teksa flinin

Ngjarja ka ndodhur në provincën Hefei, Anhui, ku edukatorja e cila quhet Xuan është pezulluar menjëherë nga puna pas pamjeve të rënda.

Shokuse/ Edukatorja filmohet duke dhunuar fëmijët teksa flinin

Kjo video është bërë virale dhe njerëzit janë shokuar kur kanë parë edukatoren duke gjuajtur me shpulla nxënësit që flinin dhe godiste dyshekët e  fëmijëve të mitur që nuk i kishte zënë gjumi ende.

Edukatorja mizore kapet duke shqelmuar fëmijët që flinin gjumë on Vidnews.