21 Nëntor 2023, 00:57

20 vite miqësi, prishen raportet mes dy vajzave të njohura të showbizit shqiptar

XING

20 vite miqësi, prishen raportet mes dy vajzave të njohura të

Për shumë vite mike të ngushta, mirëpo duket se dy vajzat e njohura të showbizit Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada i kanë prishur raportet.

Sipas "Prive" i kanë ndarë rrugët pasi nuk flasin më me njëra-tjetrën. Madje Diellza e ka hequr Afërditën nga rrjetet sociale dhe kjo e fundit ka bërë të njëjtën gjë.

Kujtojmë që Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada kanë qenë ish-Misse të Kosovës.

20 vite miqësi, prishen raportet mes dy vajzave të njohura të