25 Janar 2023, 17:17

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Kylie Jenner bëhen bashkë

XING

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Kylie Jenner bëhen bashkë

Kylie Jenner ka një mikeshë shqiptare dhe ajo është këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërie Hadërgjonajt. Vajzat janë parë së fundmi bashkë në një foto të mikut të tyre të përbashkët, grimierit Ariel.

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Kylie Jenner bëhen bashkë

Ariel shihet duke pozuar në mes të Kylie-t dhe Anxhelinës duke etiketuar të dyja, por kjo nuk është hera parë që vajzat shihen bashkë.

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Kylie Jenner bëhen bashkë

Kur Ariel kishte ditëlindjen, Kylie dhe Anxhelina ishin të ftuara e madje këngëtarja shqiptare u shfaq në videon e postuar nga miliarderja.

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Kylie Jenner bëhen bashkë