24 Korrik 2023, 11:26

Appearing with bandaged hands, Marina recounts the incident she suffered

U shfaq me duart e fashuara, Marina tregon incidentin që pësoi

XING

U shfaq me duart e fashuara, Marina tregon incidentin që pësoi

Marina Vjollca ka pësuar incident dhe është shfaqur me duart e fashuara. Moderatorja ndau me ndjekësit në Instagram dy foto të duarve dhe shkruante: "Sa verë e bukur kjo".

Pas mesazheve të shumta që ka marrë nga fansat e shqetësuar për gjendjen e saj, Marina ka treguar se është djegur me vaj.

Ajo ka shtuar se momentalisht po trajtohet në QSUT dhe është pak më mirë.