25 Korrik 2023, 19:16

Arbana gives the sweet news from her vacation in Italy: Adea is welcome

Nga pushimet në Itali Arbana jep lajmin e ëmbël: Mirë se vjen Adea

XING

Nga pushimet në Itali Arbana jep lajmin e ëmbël: Mirë se

Arbana dhe Eduarti ditët e fundit ndodheshin me pushime në Como të Italisë. Por sot çifti ka udhëtuar drejt Milanos pasi kanë marrë një lajm shumë të bukur.

Nga pushimet në Itali Arbana jep lajmin e ëmbël: Mirë se

Arbana ka ndarë një foto ku tregon se gruaja e vëllait të Eduartit ka lindur vajzë. "Mirë se vjen Adea", shkruan moderatorja ndërsa në një foto tjetër tregoi se kishte marrë rrugën për të takuar vogëlushen e porsalindur.

Nga pushimet në Itali Arbana jep lajmin e ëmbël: Mirë se

Kujtojmë që gruaja e vëllait të Eduartit, Eridiana ishte dhe shoqëruese e nuses në dasmën e Arbanës dhe Eduartit.

Nga pushimet në Itali Arbana jep lajmin e ëmbël: Mirë se

Nga pushimet në Itali Arbana jep lajmin e ëmbël: Mirë se