2 Gusht 2023, 16:16

Arbana Osmani makes a change in appearance and looks happier than ever

Arbana Osmani bën një ndryshim në pamje dhe duket më e lumtur se kurrë

XING

Arbana Osmani bën një ndryshim në pamje dhe duket më e

Një muaj para nisjes së sezonit të ri televiziv, ku ka thënë se do e shohim me një projekt të ri përveç Big Brother VIP, Arbana ka bërë një ndryshim në pamje.

Moderatorja ka postuar sot një foto ku shihet se ka lyer flokët bjonde.

Arbana shfaqet e buzëqeshur dhe duket shumë e lumtur me pamjen e re, që vërtet i shkon shumë.

Arbana Osmani bën një ndryshim në pamje dhe duket më e