14 Shtator 2023, 08:36

Arbana Osmani mban fjalën: E pabesueshmja ndodhi

XING

Arbana Osmani mban fjalën: E pabesueshmja ndodhi

Pak ditë më parë Arbana bëri një premtim publik. Teksa postonte vazhdimisht fotot me ushqime të shijshme premtoi se së shpejti do niste palestrën.

"Mos më flisni me gojë nëse nuk e rifilloj palestrën nesër", shkruante ajo.

Dhe duket se Arbana e ka mbajtur fjalën pasi së fundmi ajo ka postuar foto nga palestra.

"E pabesueshme ndodhi", shkruan moderatorja duke treguar se ka nisur ushtrimet për tu rikthyer në formë.

Arbana Osmani mban fjalën: E pabesueshmja ndodhi