27 Korrik 2023, 16:32

Arbana reveals that she has a new project, what about Big Brother VIP?

Arbana zbulon se ka një projekt të ri, po Big Brother VIP?

XING

Arbana zbulon se ka një projekt të ri, po Big Brother VIP?

Arbana Osmani ka postuar në Instagram një video ku ka përmbledhur disa nga momentet më të bukura të kësaj vere dhe krahas tyre ka treguar edhe një detaj tjetër, që i ka bërë shumë kuriozë fansat.

Moderatorja ka zbuluar se po punon për një projekt, për të cilin do të flasë shumë shpejt. 

“Kjo verë ka qenë për udhëtimet, miqtë dhe familjen??. Ka qenë gjithashtu rreth gjetjes së frymëzimit për një projekt të ri që jam shumë e emocionuar ta ndaj së shpejti”, ka shkruar Arbana duke lënë në pikëpyetje se çfarë do bëhet me Big Brother VIP.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)