17 Shtator 2022, 19:04

Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik me Donaldin nga 'Big Brother VIP'

XING

Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik me Donaldin nga 'Big Brother

Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja ka publikuar një serë fotosh ku shihet në gjendje të ndryshme humori.

Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik me Donaldin nga 'Big Brother

Njëra prej fotove ka tërhequr vëmendjen në veçanti. Kjo sepse fotoja në fjalë është shkrepur në studion e “Big Brother VIP” kur ajo po komunikonte me Donaldin nga ekrani.

Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik me Donaldin nga 'Big Brother

Atë natë Beatrix nuk i kurseu fjalët e dashurisë për aktorin duke i thënë se e kishte marrë malli. Të njëjtën gjë bëri dhe ai.

Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik me Donaldin nga 'Big Brother

Beatrix Ramosaj rikthen momentin romantik me Donaldin nga 'Big Brother