2 Gusht 2023, 16:19

Blero reconciles with his new girlfriend, he no longer hides the blonde who stole his heart

Blero pajtohet me të dashurën e re, nuk e fsheh më bjonden që i ka vjedhur zemrën

XING

Blero pajtohet me të dashurën e re, nuk e fsheh më bjonden

Ditët e fundit u përfol se Blero i ka dhënë fund lidhjes së tij të re. Disa statuse në mediat sociale ka lënë të nënkuptohet për një krisje në çift.

Mirëpo mesa duket këngëtari është pajtuar dhe në foton e fundit në Instastory shfaqet pranë të dashurës së tij në avion.

"Fluturimi i parë me bebin", shkruan Blero.

Ndonëse nuk ka zbuluar identitetin e partneres së re, u raportua se ajo jetonte në Gjermani, nga ku Blero shpeshherë bënte postime.

Blero pajtohet me të dashurën e re, nuk e fsheh më bjonden