29 Shtator 2022, 10:28

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që tronditën rrjetin dhe i habit të gjithë

XING

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që

Cara Delevingne është shfaqur për herë të parë pas fotove që tronditën rrjetin pak ditë më parë ku shfaqej në gjendje të rënduar dhe bënte veprime të pakontrolluara. Modelja 30-vjeçare duket se e ka marrë veten dhe i ka habitur të gjithë duke u shfaqur në Paris në super formë.

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që

Cara mori pjesë në një event të Javës së Modës në Paris, duke debutuar dizajne nga Cara Loves Karl, bashkëpunimi i saj i ri me Karl Lagerfeld.

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që

Modelja u pa e veshur me një fustan xhaketë sportive të zezë dhe me çizme të gjata.

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që

Cara dukej se kishte bërë dhe një ndryshim në pamje duke lyer flokët, teksa kishte vendosur buzëkuq të kuq dhe thonjt gjithashtu në ngjyrë të kuqe. 

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që

Modelja që dikur sfilonte për "Victoria's Secret" dukej se ishte në super formë dhe e buzëqeshur.

Cara Delevingne shfaqet për herë të parë pas fotove që