21 Nëntor 2023, 00:41

Dalin pamjet, kështu dukej Edona James para operacioneve

XING

Dalin pamjet, kështu dukej Edona James para operacioneve

Edona James po pëlqehet mjaft nga publiku gjatë qëndrimit të saj në BBVK. Ajo është kthyer në një nga banoret më të komentuara dhe kurioziteti për të ka qenë i madh.

Përpara se të hynte në Big Brother VIP Kosova 2, Edona ka qenë pjesëmarrëse në disa kompeticione në Gjermani.

Së fundmi është bërë virale një video e transgjinores, kur ka qenë në një show muzikor dhe përpara se t'i nënshtrohej ndërhyrjeve estetike.

Dalin pamjet, kështu dukej Edona James para operacioneve

Dalin pamjet, kështu dukej Edona James para operacioneve