13 Shtator 2023, 17:30

Dea Mishel rikthehet në ekran si moderatore, ja ku do e shohim

XING

Dea Mishel rikthehet në ekran si moderatore, ja ku do e shohim

Dea Mishel do të rikthehet në ekran këtë sezon televiziv, si moderatore në Top Channel.

Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë konfirmuar lajmin, duke treguar se ajo do të moderojë një rubrikë të re në programin “E diell”.

Rubrika e Deas do të përfshijë TikTok-ers të ndryshëm dhe pritet të jetë më tepër e lidhur me rininë, teknologjinë dhe rrjetet sociale.