29 Prill 2023, 14:59

'Dështon një plan nga syri i keq', Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

XING

'Dështon një plan nga syri i keq', Meri paralajmëron

Dashi
Ne jeten erotike do ndodh dicka e paqarte jo e kendshme. Kujdes nga nje blerje makine apo telefoni se nuk shkon mire!

Demi
Nje ceshtje familjare mund t'ju preokupoj ne diten e sotme me shume sec e kishit menduar. Ndoshta nje ngaterrese!

Binjak
Sot nje plan mund te deshtoj nga nje sy i keq qe mund t'ju veshtroj me xhelozi. Do kuptoni qe dikush i afert ju pengon!

Gaforrja
Nje ceshtje ekonomike do duket shume joshese per te qene e vertete. Kujdes se ka prapaskene!

Luani
Hena ne shenjen tuaj ne kundershim me Merkurin e kundert mund te bej qe te ndjeni nje xhelozi dhe pasiguri te cuditshme!

Virgjeresha
Nje femer e fshehte apo qe do te veproj ne fshehtesi kundra jush sot mund te tregoj qellimet e saj nga pakujdesia!

Peshorja
Dikush do ju shperqendroj vemendjen dhe do ju fusi ne mendime e dyshime qe s'kane te bejne me realitetin!

Akrepi
Nje ndikim joshes do bej qe ne karriere te bini shume ne sy dhe te jeni ju ata qe drejtoni situatat e mistershme!

Shigjetari
Dikush kerkon t'ju rrembej me dredhi energjine pozitive ne dashuri. Cdo gje eshte e stisur qe t'ju prishin harmonine!

Bricjapi
Nje rikthim i dikujt nga e kaluara do ju joshi shpirterisht duke ju futur ne pasione te pakontrollueshme!

Ujori
Duhet ta ndjeni shume shtepine dhe misterin qe permban energjia e mureve te shtepise tuaj. Kujdes nga mendimet kontradiktore!

Peshqit
Per ju ndikimi i nje femre te afert apo te njohur do ju sjelli keqkuptime ne miqte \po qellimet qe i jeni dhene vetes!