12 Shkurt 2024, 22:56

Efi zbulon konkurrentin që mbështet në Big Brother VIP 3

XING

Efi zbulon konkurrentin që mbështet në Big Brother VIP 3

Ish-finalistja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.Një ndër pyetjet që iu drejtua kishte të bënte me këtë edicion të Big Brother VIP dhe se kë mbështet ajo. Efi tha emrin e Romeos duke u shprehur se ka besim që ai do dalë shumë mirë.

Ajo nuk la pa përmendur emrat e disa konkurrentëve të tjerë që mbështet, të cilët janë Heidi, Lediona, Erjola dhe Lisi.

“Kam shumë shpresë te Romeo, e kam shumë xhan dhe mendoj se mund t’ia dali shumë mirë. Më pëlqen shumë Heidi, Lediona, Erjola dhe Lisi”, tha Efi.

Efi zbulon konkurrentin që mbështet në Big Brother VIP 3