25 Janar 2023, 00:40

Eni largohet nga Big Brother VIP

XING

Eni largohet nga Big Brother VIP

Eni është banori që u largua mbrëmjen e sotme nga Big Brother VIP 2. Eni ishte në nominim me Oltën, Tean dhe Kristin. Me tu rikthyer në studio ai hapi biletën e fatit, por ishte vetëm vajtje duke mos pasur mundësinë të rikthehet.

Eni largohet nga Big Brother VIP

Eni u shpreh falenderues për këtë eksperiencë dhe i kërkoi falje njerëzve që e njohin që nuk mundi të shfaqte veten plotësisht.