18 Shtator 2023, 22:49

Erjona Rusi poston foto me ish-in dhe aktualin në të njëjtin vend

XING

Erjona Rusi poston foto me ish-in dhe aktualin në të njëjtin vend

Erjona Rusi është padyshim një nga gazetaret më të mira shqiptare, por edhe që merr shpesh vëmendjen me postimet e saj në rrjete sociale, siç ka ndodhur së fundmi. Erjona ka postuar një foto krah Arjon Muçës dhe Alban Musës, dy kolegëve të saj. 

“Me ex-in dhe aktualin”, shkruan gazetarja krah fotos ku të tre janë në ashensor, duke iu referuar si ish Albanit me të cilin ka prezantuar emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, dhe aktuali është Arjon Muça, me të cilin prezanton aktualisht “Shqipëria Live” në Top Channel.

Erjona Rusi poston foto me ish-in dhe aktualin në të njëjtin vend